PORADNIK

10 stycznia 2018

Nasz partner Homair ma nową stronę internetową i nową, super promocję!

Nasz partner Homair ma nową stronę internetową i nową, super promocję!

Nasza współpraca z firmą Homair trwa już czwarty sezon. Dzięki niej możemy Wam proponować jeszcze więcej destynacji, fantastycznych campingów i świetnych, funkcjonalnych zakwaterowań. Z roku na rok rośnie liczba amatorów oferty Homair, a co cieszy najbardziej, większość z nich planuje kolejne wakacje na campingu.

Homair to francuska firma, która na rynkach europejskich działa już 25 lat. Należy do grupy EUROPEAN CAMPING GROUP będącej wiodącym liderem w Europie w organizowaniu wakacji na campingach. Tak duże doświadczenie zaowocowało doskonałą ofertą, w skład której wchodzi 128 campingów, tylko 3-, 4- i 5-gwiazdkowych, w Chorwacji, Włoszech, Francji, Hiszpanii, na Sardynii i Korsyce. Homair ma do zaproponowania aż 14 różnych rodzajów mobile home’ów, których na campingach znajduje się łącznie aż 8000! To dlatego tak łatwo wybrać mobile home dopasowany do potrzeb poszczególnych klientów. Różnorodne rozwiązania, funkcjonalności, elementy wyposażenia – z pewnością znajdziecie ten, który będzie idealnie spełniał zadanie wakacyjnego domu. W trosce o wysoki poziom usług Homair od 2009 roku całkowicie odnowił około 2000 swoich mobile home’ów. Oprócz klasycznych, świetnie wyposażonych mobile home’ów proponuje tzw. chalety, namioty, studia, pokoje i domki na wodzie. Wśród bogatej palety campingów łatwo znaleźć taki, który będzie dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

Campingi Homair

W ofercie nie brakuje tętniących życiem campingów z fantastycznymi parkami wodnymi, campingów przy plaży, idealnych na wakacje w ruchu, zwiedzanie, czy cichych i spokojnych wymarzonych na niczym niezmącony relaks na łonie zielonej przyrody. W działalności Homair łatwo dostrzec otwartość na różnorodne porzeby klienta. Widać to także w sposobach płatności za wakacje: klienci Homair mają możliwość zapłaty od razu po dokonaniu rezerwacji lub też rozłożenia jej na 4 dogodne raty. Tylko w Homair istnieje również możliwość wymeldowania w niedzielę do godz.19.00 po wpisaniu specjalnego kodu do rezerwacji (szczegóły na stronie internetowej). Różnorodność ofert specjalnych, które znacznie obniżają cenę wakacji, pozwoli Wam skomponować wakacje nie tylko wyjątkowe, ale także tanie.

campingi Homair

Od kilku dni Homair ma zupełnie nową, fantastyczną stronę internetową. Wybieranie wymarzonych wakacji stało się teraz wyjątkowe proste. Wystarczy wejść na stronę www.homair.pl, znaleźć swój doskonały camping i wypełnić formularz rezerwacyjny online. Oczywiście, jeśli pojawią się pytania, wykwalifkowany personel w biurze, przez 7 dni w tygodniu, czeka, by rozwiać Wasze wątpliwości (tel. 71 793 22 22). Zapraszamy więc na www.homair.pl – teraz to prawdziwa skarbnica słonecznych inspiracji, doskonałych na wakacyjną, pełną wrażeń przygodę! Dodatkowo, Homair przygotował świetną promocję, dzięki której wakacje są do 30% tańsze.

Odwiedźcie nową stroną i przekonajcie się sami, dlaczego warto spędzić wakacje z Homair!

 
 

Komentarze

Karolina

2018-01-10 14:03:46

Super wakacje! Byliśmy w zeszłym roku z Homairem na campingu w Chorwacji - Lanternacamp. Niesamowita przygoda dla dzieci, domki przepieknie usytuowane. Z pewnością pojedziemy z Homairem na urlop jeszcze raz :-).

Karolina

2018-01-10 13:52:03

Super wakacje! Byliśmy w zeszłym roku z Homairem na campingu w Chorwacji - Lanternacamp. Niesamowita przygoda dla dzieci, domki przepieknie usytuowane. Z pewnością pojedziemy z Homairem na urlop jeszcze raz :-).

Zostaw komentarz