O nas

Poznajcie Eurocamp!

Eurocamp - najlepsze rodzinne wakacje!

Wakacje z Eurocampem to skarbnica niezapomnianych doznań, których nie sposób porównać z żadnym innym przeżyciem! Widoki, zapachy, dźwięki – bajeczna paleta zmysłów, tak różna od wszystkiego, czego doświadczałeś dotychczas podczas letniego wypoczynku. Uczucie wolności i nieograniczonej przestrzeni, pobudka wśród śpiewu ptaków, aromat potraw przyrządzanych na grillu…Lista smaków, woni i kolorów nie ma końca!

Żadna forma wakacji nie da Wam takiego poczucia wolności i przestrzeni, jak wakacje z Eurocampem. Możliwość poruszania się własnym samochodem, brak sztywnych planów i turnusów oraz bliski kontakt z naturą sprawia, że wakacji tych nie można porównać do pobytu w hotelu czy apartamencie. Jesteśmy po to, abyście ten najpiękniejszy czas w roku spędzili beztrosko!

Mobile home eurocamp

Mobile home i namiot

Sekretem popularności naszej firmy jest sposób zakwaterowania i związane z tym poczucie komfortu i swobody! Wasze wyobrażenie o wakacjach na campingu nabierze nowego wymiaru, kiedy poznacie wygodne, przytulne i świetnie wyposażone mobile home’y. Tutaj każdy poczuje się jak u siebie w domu.

Myślicie o wakacjach spędzonych na świeżym powietrzu, ale wspomnienia z biwakowania pod namiotem i związanego z tym dyskomfortu skutecznie Was odstraszają? Przedstawiamy Wam Glamping – luksusowe wakacje pod gołym niebem! Komfortowe i funkcjonalne namioty Eurocampu sprawią, że zmienicie zdanie i na nowo odkryjecie urok wakacji na campingu.

Eurocamp to wspaniała zabawa dla całej rodziny! Nasza oferta dostosowana jest do wszystkich grup wiekowych. Najmłodszych zapraszamy do klubów dziecięcych, na place zabaw i wodne zjeżdżalnie, trochę starszych na dyskoteki, baseny i zawody sportowe, a najstarszych na wieczorki taneczne, koncerty oraz lampkę lokalnego wina w pobliskiej restauracji.

Spełnij swoje marzenia o komfortowych, rodzinnych wakacjach!

Zobacz naszą ofertę