Gdzie warto pojechać wiosną? 4 słoneczne kierunki

Już planujecie wyjazdy na przyszły rok? Zacznijcie od wiosennego wypoczynku! Pobyt na campingu przed sezonem ma wiele plusów: nie jest jeszcze gorąco – panują temperatury idealne na zwiedzanie, atrakcje turystyczne są dużo mniej zatłoczone niż latem, a ceny domków na campingach są bardzo atrakcyjne. Przekonaliśmy Was? Teraz wystarczy tylko wybrać kierunek. Przedstawiamy Wam nasze propozycje czterech krajów idealnych na wiosenne wypady.

Najlepsze terminy na wypoczynek w kwietniu, maju i czerwcu

7-11 kwietnia. Wielkanoc na kempingu? Czemu nie? Święta spędzone za granicą pozwolą Wam trochę odetchnąć od presji często towarzyszącej rodzinnym spotkaniom, a obserwowanie wielkanocnych tradycji w innych krajach, zawsze jest bardzo ciekawym doświadczeniem!
1-3 maja + kilka dodatkowych dni. W 2023, biorąc 3 dni urlopu, możemy cieszyć się aż 9-dniowymi wakacjami.
8-11 czerwca. Święto Bożego Ciała to zawsze dobry termin na wyjazd. Wystarczy wziąć jeden dzień wolnego, żeby móc cieszyć się 4-dniowym odpoczynkiem.
 
Wskazówka: Warto wiosną zarezerwować sobie dodatkowo parę dni urlopu i skorzystać z naszych ofert specjalnych. Pamiętajcie też, że im wcześniej dokonacie rezerwacji, tym większy będziecie mieć wybór miejsc, a dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy wspaniałe promocje!
 

Campingi w Hiszpanii

Jeśli szukacie miejsca, gdzie już wczesną wiosną jest ciepło i słońce jest niemalże gwarantowane, proponujemy wybrzeże Hiszpanii. Nasze najlepsze ośrodki otwierają się tutaj już na samym początku kwietnia. Wybierzcie jeden z wyjątkowych campingów: Sanguli, Playa Montroig lub Vilanova Park i cieszcie się pustymi plażami oraz Barceloną bez letnich tłumów turystów. A jeśli wybierzecie się tutaj tydzień przed Wielkanocą będziecie mieli okazję się przekonać jak wygląda w Hiszpanii Niedziela Palmowa z uroczystymi procesjami i bogato zdobionymi palemkami.

Campingi we Włoszech

Gdzie najlepiej wybrać się na majówkę? To idealny czas na wycieczkę do Włoch! Piękna, ale jeszcze nie upalna pogoda pozwoli Wam na zwiedzanie takich perełek, jak Florencja, Piza, Siena, Wenecja czy Werona. Wiosną będziecie mogli podziwiać kwitnące drzewa i krzewy a także spróbować pysznych szparagów. To tez świetna pora na rowerowe przejażdżki (szczególnie polecamy malowniczą Toskanię!). Na majowy pobyt idealne będą popularne włoskie campingi: Marina di Venezia, Ca’Savio, Bella Italia lub Norcenni Girasole Club.

Canal Grande Wenecja

Campingi w Chorwacji

Pierwsza połowa czerwca to świetny termin na wakacje w Chorwacji. Ten piękny kraj ma ponad tysiąc wysp i tyle samo plaż. Jeśli kochacie spędzać wolny czas nad wodą, poczujecie się tutaj jak…ryba w wodzie! Dodatkowo w Chorwacji czekają na Was zabytkowe miasta jak Dubrownik czy Zadar i wspaniałe parki przyrodnicze. Nasze najpopularniejsze campingi tutaj to Lanterna Premium Camping Resort i Zaton Holiday Resort. Jeżeli z kolei marzą się Wam wakacje na wyspie polecamy mający bezpośredni dostęp do aż 6 malowniczych plaż camping Village Simuni.

Campingi we Francji: Lazurowe Wybrzeże oraz Langwedocja i Roussillon

Do Francji warto się wybrać bez względu na termin. Na całym wybrzeżu od Perpignan, poprzez Marsylię, aż po Niceę możecie cieszyć się rajskimi krajobrazami, błękitnym morzem i słońcem, które już przed sezonem zapewni Wam odpowiednią dawkę witaminy D! Odpocznijcie na szerokich plażach Roussillon i cieszcie się widokiem na majestatyczne góry. Przespacerujcie się gwarną promenadą w Cannes lub Nicei i pozwólcie sobie na zakupy w jednym z eleganckich butików… Campingi, które szczególnie polecamy to La Baume, Esterel, La Sirene, Le Brasilia i Le Beach Garden.

Zatem nie czekajcie – zaplanujcie wydłużony wiosenny weekend i zarezerwujcie wymarzony camping na naszej stronie internetowej!

Zaktualizowano w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.