Eurocamp biuro

Eurocamp ma nowe biuro

Po kilku miesiącach prac, dziesiątkach dyskusji, burz mózgów, sporów na temat tekstur, kolorów, kształtów, zdjęć czy wykończeń, nasze fantastyczne biuro przy Kuropatwiej jest już gotowe! Chyba nikt z nas nie spodziewał się, że tak szybko poczujemy się tu, jak w domu. Jasne, ciepłe i przestronne wnętrza, piękne fototapety, przytulna kuchnia z jadalnią, nowoczesne meble – wszystko jest absolutnie perfekcyjne! Z wielką ekscytacją zapraszamy Was na wirtualny spacer po naszym biurze. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się tak bardzo, jak nam. W wolnej chwili wpadnijcie do nas na kawę, będzie nam bardzo miło Was gościć.

Sala operacyjna

To tu odbieramy od Was codziennie setki telefonów zamieniając Wasze wakacyjne marzenia w niezwykłe podróże. Największą ozdobą pomieszczenia jest oczywiście ogromna fototapeta, która zabiera nas każdego dnia na camping Esterel na Lazurowym Wybrzeżu. Nietrudno się tu rozmarzyć o wakacjach…To pewnie dlatego z takim entuzjazmem opowiadamy Wam o niezwykłych wakacjach z Eurocampem 😉 Przy sali operacyjnej znajduje się również recepcja, gdzie na kolorowych krzesłach możecie rozsiąść się wygodnie, by wybrać swoje wymarzone wakacje. Tu, kolejna fototapeta, pełna zdjęć z naszych campingów, daje przedsmak zabawy na wakacjach z Eurocampem.

Dział digital development, marketing & IT i pokój konferencyjny

To miejsce wręcz „gotuje się” od nowych pomysłów, kreatywnych koncepcji, nowoczesnych rozwiązań i dalekosiężnych planów. Nasz marketingowy team od samego rana do późnego popołudnia robi wszystko, aby przekonać Was, że wakacje z Eurocampem to najlepsze wakacje pod słońcem (sądząc po Waszych opiniach, chyba się nie myli ?) Ogromy pokój i jasne wnętrza z pewnością sprawią, że łatwiej będzie puścić tu wodze fantazji i kolejne katalogi, ulotki, strony internetowe czy posty na facebook’u będą jeszcze piękniejsze i bardziej interesujące niż dotychczas.

Kuchnia

Nie będziemy ukrywać, że kuchnia, tak jak w domu, jest dla nas szczególnie ważnym miejscem. To tu toczą się kluczowe rozmowy i to tu właśnie ładujemy baterie na cały dzień pracy. Teraz możemy usiąść przy dużym stole, na pięknych, wygodnych krzesłach i przy pysznej kawie z nowego ekspresu zrelaksować się na codziennej przerwie.

Zapraszamy Was serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.